Laste peod

Valge 100 m2 suurune saal asub II korrusel ja seal on ruumi kuni 55-le inimesele. Tänu avarale ja valgusküllasele ruumile on saali lihtsasti võimalik muuta just Teie üritusele vastavale temaatikale. Lisaks laste sünnipäevadele sobib Võluvabrik hästi juubelite, pulmade, koosolekute, koolituste, töötubade ja linnalaagrite pidamiseks.

Mängusaal on 200 m2, ning on suureks rõõmuks nii väikestele, kui suurtele poistele/tüdrukutele. Mängusaalis on väike minilinn pallimere, liumägede ja kostüümidega. Kõrval ruumis on suur Nerfiala koos kõige vajalikuga mida üheks unistuste Nerfipeoks vaja läheb.

Võluvabrik on loodustsäästva suhtumisega peomaja, seega kõik vajaliku enda peo korraldamiseks saad sa meie juurest! Meie kappidest leiad (40-le inimesele) vajalikud taldrikud, vaagnad, kannud, kausid, tassid, klaasid ja söögiriistad. Kööginurk on varustatud külmkapi, mikrolaineahju, veekeedukannu, filter kohvimasina ja kraanikausiga.

Mõlemas saalis on korralik audiosüsteem, kuhu saad ühendada enda nutiseadme ja kuulata just teile meelepärast muusikat.

Kuna meie missiooniks on täita enda klientide unistused, siis korraladame teile soovikorral mistahes temaatikaga teemapeo, aitame cateringiga, tordi tellimisega ja peo sujuvamaks muutmisega. Kui soovite, siis pakume ka hilisemat koristusteenust.

Pakume ka juurde erinevaid lisateenuseid, et peo veelgi meeldejäävamaks muuta!

Lastepeo lisateenused

Catering menüü

Broneeri üritus

Plaanid sünnipäeva, üritust või pulma?